• Úvod
  • Nejčastější otázky

Nejčastější dotazy

Jak mohu vložit svoji nabídku?

K tomu, abyste mohli vkládat svoje nabídky služeb, je nutné se nejprve registrovat/přihlásit. Registrujete/přihlásíte se jednoduše přes facebook nebo e-mail. V pravém horním rohu rozbalíte nabídku, kde naleznete tlačítka "můj profil", "vložit inzerát", "moje inzeráty" a "odhlásit". Nejprve si vyplníte svůj profil a vložíte kontakty. Poté můžete pomocí tlačítka "vložit inzerát" nahrát na web to, co nabízíte. Na vložení své nabídky služeb (inzerátu) musíte mít dostatečný kredit. 

Je důležité vyplnit si profil, nestačí pouze vložit inzerát?

Profil slouží především jako vaše prezentace. Můžete tak oslovit zákazníky/návštěvníky už tím, kdo jste, jaké máte zkušenosti a co a proč děláte. Důležité je si doplnit do profilu kontakty na svoje stránky, facebook, instagram a další. Doporučeno je také připojit fotografii.

Co je to kredit a jak ho dobiji?

Kredit je platící jednotka. Potřebujete ho, abyste mohli vkládat inzeráty. Dobijete ho převodem na účet 207948536/0600. Jako variabilní symbol slouží vaše unikátní číslo. 1kredit = 1 Kč. Nejnižší částka pro dobití je 300 Kč.

Kolik stojí inzerát/vložení mojí služby na web?

Cena jednoho inzerátu/vložení vaší služby na web je 150 Kč (150 kreditů) na 30 dní. Před koncem platnosti inzerátů přijde uživateli upozornění. Inzeráty se archivují, tzn., že po skončení platnosti inzerátu, inzerát lze opět obnovit. Částka 150 Kč odpovídá 5 Kč/den za propagaci vaší služby.

Kolik mohu vložit inzerátu/služeb za měsíc?

Počet inzerátu není omezen. Můžete využít více kategorií za 30 dní, pokud poskytujete více služeb (např. ubytování, dopravu, výlety atd.) v příp., že na to máte dostatečný kredit.

Jak by měl vypadat inzerát?

V inzerátu je třeba uvést popis toho, co nabízíte, kde (alespoň oblast), pro koho je služba ideální, odkaz na své stránky, facebook či jiný kontakt. Doporučeno je také uvést přibližné cenové rozpětí, připojit fotografie a v textu použít klíčová slova pro lepší vyhledávání. Důležité je inzerát zařadit do příslušné kategorie, země a světadílu. Můžete také zaškrtnout, čeho se inzerát týká – hory, moře, památky…V sekci "moje inzeráty" můžete inzerát de/aktivovat, editovat, upravit či nahrát další fotografie nebo inzerát smazat. V případě, že je inzerát aktivní, již se vám za něj odečetl kredit. Inzerát se stává aktivní hned, jak kliknete na tlačítko "vložit inzerát".  

Co když chybí v nabídce země, do které chci inzerát/službu zařadit?

Zemi jednoduše dopíšete a vyberete příslušný světadíl, kam země patří.  

Co je to kategorie?

Kategorie je druh služby, který je nejčastěji turisty v zahraničí vyhledáván. Na tomto webu můžete svou službu zařadit do jedné z pěti kategorií: ubytování, průvodci a řidiči, výlety, sportovní aktivity a ostatní.

Co mohu vložit do kategorie „ostatní“?

Do kategorie „ostatní“ můžete vložit služby, jako jsou např. fotografické služby v dané zemi, organizace svatby, zprostředkování pracovního povolení, víza apod. Jinými slovy, můžete tam vložit služby související s cestovním ruchem, které v zahraničí poskytujete, a které se do zbylých kategorií nehodí.

Kde všude bude viditelný můj inzerát/moje služba?

Inzerát/služba bude viditelná na webových stránkách cesiposvete.cz v příslušné kategorii a světadílu. Brzy budou na hlavní stránce webu spuštěny „oblíbené kategorie“, kde je možné za extra poplatek umístit inzerát/službu. Samozřejmostí je zobrazování inzerátu/služby přes odkaz na facebooku cesiposvete.cz a jejich příp. propagace (sdílení) do dalších skupin souvisejících s cestováním. Vaše služby budou umístěny také na instagramu.

Mohou mi zákazníci/návštěvníci udělit hodnocení?

Ano, mohou. Nicméně udělení hodnocení je dobrovolné a závisí na rozhodnutí zákazníků/návštěvníků. Samozřejmostí je udělování hodnocení až po absolvování vámi poskytované služby. Udělit hodnocení je možné pouze prostřednictvím přihlášení přes facebook.

Mohu s vámi spolupracovat i jinak?

Ano. Napište nám e-mail na adresu info@cesiposvete.cz s návrhem spolupráce a my se vám ozveme.