Detail služby

Madeira - apartmán až pro 6 osob s terasou

Portugalsko
Madeira - Funchal
Ubytování

  • Nabízíme ke krátkodobému pronájmu apartmán s 2 ložnicemi na ostrově Madeira (Portugalsko) v klidné čtvrti ve Funchalu mezi místními.
  • Byt se nachází v přízemí a 30 metrovou terasu s malinkou zahrádkou.
  • Byt má plně vybavenou kuchyni, takže v případě zájmu si můžete vařit.
  • Maximální obsazenost - 6 osob (ložnice 1 - manželská postel, ložnice 2 - dvě jednolůžkové postele, obývák - rozkládací postel pro 2 osoby)
  • Výborná lokalita i pro ty, kteří se nechystají půjčovat auto, dobrá dostupnost busem do centra Funchalu i na ostatní části ostrova
  • Parkování zdarma před domem

Byt se nachází ve Funchalu ve čtvrti São Martinho (část Nazaré), v klidné části mezi místními. Takže jestli nemáte rádi lokality s velkým množstvím turistů a přitom máte rádi vše po ruce, je to ta pravá lokalita pro vás.

Je to blízko do centra Funchalu a pokud nemáte půjčené auto, do centra od nás jezdí 5 přímých autobusů, odkud jezdí všechny autobusové společnosti na různé části ostrova. Takže jestli se nechystáte půjčovat auto, žádný problem, s ubytováním u nás můžete bez problémů procestovat ostrov i autobusem (ale pokud řídíte, tak s autem je to samozřejmě jednodušší). V případě zájmu vám pomohu zorientovat se v systému autobusové dopravy a jak nejlépe vyhledávat potřebná autobusová spojení.

Také na pláž to není daleko, cca 2,1 km na pláž Praia Formosa, 2,7 km ke krásným přírodním lávovým bazénkům Doca do Cavacas a na ostatní koupaliště jako Lido nebo Ponta Gorda cca 1,8 km. Jak k bazénům, tak na pláž jezdí přímý autobus.

Je tu opravdu veškerá občanská vybavenost - restaurace, obchody, hřiště, bankomaty atd.

Zdarma zapůjčím průvodce Madeira – 60 tras – Nejkrásnější horské túry a výlety po levádách (Rolf Goetz)

Pokud budete mít zájem, ráda poradím s itinerářem s ohledem na délku pobytu nebo pokud třeba cestujete s dětmi.

Spoustu tipů včetně detailních informací, odkazů, map a dalších užitečných informací najdete u mě na blogu, ale pokud budete chtít, můžeme se před vaší cestou spojit telefonicky nebo třeba přes whatsapp či Facebook a pomůžu vám doladit itinerář a zodpovím vaše dotazy, abyste si váš pobyt užili na maximum a byli jste maximálně spokojení.

Pokud nemáte zkušenosti s cestováním bez cestovky, ráda poradím i s letenkami a autopůjčovnou. V případě jazykové bariéry mohu doporučit autopůjčovnu a zajištění výletů (např. lodní výlety) přes Čechy, kteří na ostrově žijí.

Před cestou také ode mě obdržíte veškeré užitečné a důležité informace, jako např. seznam nejbližších restaurací, občerstvení, obchodů, lékáren a bankomatů a dále seznam autobusů v blízkosti bytu, abyste nemuseli sami dohledávat, jak se dostat do centra, na pláž nebo z letiště atd.

935 Zobrazení

0/5 Hodnocení