Detail služby

Glamping - Luxusni stany u řeky

Itálie
Tiglietto
Ubytování

Glamping - luxusní stany na břehu potoka uprostřed zeleně a lesa.
Bio-spa, kde vás oživý voda ohřívaná dřevem. Panenská příroda, totálni svoboda, relax mimo turistický chaos v souladu a kontaktu s přírodou pro Vaši dovolenou, weekend nebo jen jednodenní zažitek.

Minulost
Koupili jsme padesát let opuštěný mlýn, první jádro domu se odhaduje na asi dvě stě let.
Jednoduché archaické mistrovství ve stavbě symbolického místa, kde se transformovala pšenice na mouku, výživa ze země a díky lidské vynalézavosti se všechno propojovalo v dokonalou harmonii s cyklem všech ročních období.

Myle z řečtiny znamená mlýnský kámen
Mlýnské kameny a kolo tohoto místa přinesly blaho tomuto místu, komunitě vyvážené mezi tím, co bylo vyrobeno a distribuováno. Pokoušíme se pokračovat jiným způsobem a byli bychom radi, kdyby toto místo na vás zapůsobilo formou prospěšného kouzla, které vás přivede k odpojení se od bežné reality a stereotipu jako první krok k sebepozorování a hlubokému odpočinku, který je nezbytný k otevření se do vašeho nitra.

Velký kruhový stan z bílé bavlny cca 25m2, vhodný pro pár nebo rodinu max. čtyři osoby,originalními kobercemi z orientu, minimálním nábytkem. Romantický přírodní.
Totéž platí pro koupelnu. Venkovní koupelna s výhledem na řeku, struktura ze dřeva a plátna,keramický záchod a ručně dělané umyvadlo ze dřeva.

Kuchyn je situovaná v technické části, kde se dříve mlela mouka a kde je stále část technologie.
Vybavená dvěmi hořáky, dřezem na nádobí, a  kuchyňskými potřeby na vařeni a stolováni.

Zdůrazňujeme, že tyto infrastruktury byly vybudovány z materiálů, které jsou výtvorem tvořivosti a recyklace materiálů.

Relaxace na externích postelích na slunci nebo v lese s výhledem na řeku, osvěžující koupel v chladných a průzračných vodách a přírodních jezirkách, v případě deště si můžete zdřímnout ve stanu, přečtěte si knihu s úplným odevzdáním se na čerstvém vzduchu, procházejte se po kamenách podél tekoucí řeky a užijte si zázrak horké lázně - přírodní spa dřevem vyhřívané, něco si uvařte a hlavně stále odpočívejte v poslechu šumění vody...

Poskytneme Vám servis a tipy na výlety do blízkého okoli. Doporučime Vám to nejlepší k vidění a co ochutnat z gastromických, ligůrských specialit.
Například, pokud zapálení ohně není vaše silná stránka, pomůžeme vám.
Můžeme vám poskytnout vynikající masáž nebo vám najít profesionálního kuchaře, který pro vás vaří na vyžádání.

Nabízíme celé prostory i pro jednodenní pronájem na různorodé eventy: semináře, oslavy, svatby, obědy v přírodě a koncerty.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

201 Zobrazení

0/5 Hodnocení