Detail služby

Cesta po pohádkovém ostrově Mauricius

Mauricius
Mauricius
Výlety

Chcete se hýčkat, rozmazlovat a odpočinout si? Chcete přeladit programy v hlavě? Tato cesta je určená pro všechny, kteří se potřebují zastavit, načerpat energii a znovu se potkat se sebou ve vědomém životě. Pokud nevíte, jak na to, přidejte se na unikátní cestu na Mauricius. Čeká Vás pohádkový ráj na zemi ve spojení s jemnou a odpočinkovou sebepoznávací cestou.

Workshopy povede Vaše osobní průvodkyně životem Ivona Machová. Na místě koordinuje a vede lekce jógy Lucie Machová.

Podrobný itinerář cesty:

Den 0. Příletový den (16.3.)

Příletový den. Seznámení se s okolím, adaptace v prostoru krásné vily Seewoo, jóga společná večeře.

Den 1. Den relaxace (17.3.)

Po klidné ranní snídani se společně vydáme do rajského resortu DINA ROBIN, kde v dopoledních hodinách proběhne workshop na téma zdraví a péče o tělo. Zbytek dne je určen na osobní relax, jógu a odpočinek.

Den 2. Den relaxace (18.3.)

Stejně jako v den předchozí se po snídani přesuneme do resortu DINA ROBIN a prožijeme workshop tentokrát na téma role a pozice v rodině a celé společnosti. Ve večerních hodinách nás čeká jemné jógové protažení.

Den 3. Výletní den (19.3.)

Tento den si projdeme botanickou zahradu v Pamplemousses, která patří ke zlatým hřebům celého ostrova. Jednou z hlavních atrakcí jsou obří lekníny, jejichž květy mění barvu z bílé na růžovou. V blízké, staré rafinérii na cukr v Beau Plan, navštívíme muzeum L´Aventure du Sucre, které se věnuje historii ostrova v souvislosti s výrobou cukru. Během prohlídky se dozvíte o příběhu cukru, otroctví, obchodu s rumem a vůbec o dějinách Mauricia. Na závěr vás čeká sladká ochutnávka mnoha druhu místního cukru. Odpoledne strávíte v městečku Port Luis, které je plné vůní a kontrastů. Uvidíte fascinující svět hned z několika kontinentů – Asie, Afriky i koloniálních dob, kdy na ostrově působili Evropané.

Den 4. Den relaxace (20.3.)

Do třetice všeho pohádkového strávíme den v resortu DINA ROBIN, workshop na téma vědomý život aneb jak na to a jóga.

Den 5. Výletní den. (21.3.)

Po snídani se vydáme na celodenní výlet mezi přírodní krásy ostrova. Projdeme se po národním parku Black River Georges, navštívíme posvátné jezero Grand Bassin, dále měsíční krajiny v samotné džungli, tzv. Sedmibarevnou zemi. Prozkoumáme nezapomenutelný La Vanille park a překrásný vodopád Chamarel. Den zakončíme prohlídkou továrny a výrobny na čaj Bois Cheri.

Den 6. Den nohama na Zemi (22.3.)                                                                                   

Relaxace, workshop na téma naše místo v životě a na zemi s vedenou meditací na závěr.

Den 7. Lodní výlet (23.3.)

Vydáme se na průzkum místních kouzelných opuštěných ostrůvků, necháme se provázet delfíny, zašnorchlujeme si mezi korály a užijeme si barbecue na pláži.

Den 8. Den vize (24.3.)

Den vlastní vize o životě a nadějích a jóga.

Den 9. Volný den (25.3.)

Tento den pro Vás bude zcela volný. Je určený pro Váš odpočinek či osobní konzultace. Závěrečná společná večeře, rozloučení a překvapení :)

Den 10. Odjezdový den (26.3.)

Cena: 35 990,- / osoba

Minimální počet účastníků je 8, maximální počet 12.

Cena zahrnuje:

-Ubytování na 10 nocí v luxusní vile Seewoo včetně snídaní
-Místní přepravu v rámci plánované trasy (přemísťovat se budeme především minivany, osobními vozy)
-Vstupné na všechny plánované aktivity dle itineráře, lodní lístky (osobní aktivity nad rámec programu nejsou zahrnuty v ceně)
-Uvítací balíček, osobní cestovatelský deníček a pracovní sešit (2 v 1)
-Služby Ivon Machové – Vašeho osobního průvodce životem a organizační služby Lucie Machové  – koordinátorky pobytu, lektorky jógy

 

Cena nezahrnuje: zpáteční letenku z ČR (cena se pohybuje v rozmezí 14 000 – 20 000), cestovní pojištění, osobní výdaje.

Doplňující informace:

Jelikož se na Mauritius jezdí za sluncem a mořem, je jasné, že podnebí zde bude příjemně přímořské. Ostrov leží v tropickém pásmu, ale díky své poloze je zde podnebí těžko definovatelné a nepředvídatelné, Pršet může kdekoliv na ostrově a v kterýkoli den v roce. Průměrná teplota je v době naší cesty okolo 30 °C a výše. Nezapomeňte si s sebou tedy přibalit opalovací krém s vysokým faktorem a oblečení pro případ dešťových přeháněk.

Na Mauriciu se nevyskytují běžné tropické choroby, a proto není z Evropy pro vstup na území Mauriciu vyžadováno žádné povinné očkování. Jako prevence je doporučeno očkování proti tyfu, žloutence A a B. Podrobnější informace získáte na Vaší nejbližší klinice cestovní medicíny. V případě potřeby je možné využít místní zdravotní péči, která je na Mauriciu na poměrně slušné úrovni. Nezapomeňte si však před cestou uzavřít kvalitní zdravotní pojištění.

Pro cestu na tento ostrov nepotřebujete vízum (pokud neplánujete setrvávat déle než 3 měsíce)..

Rádi byste se přidali na tuto cestu s námi? Máte doplňující dotazy? Kontaktujte nás!

Ivona Machová tel. 775 670 711, ivon@vedomecesty.cz

Lucie Machová tel. 702 055 065, lucie@vedomecesty.cz

1886 Zobrazení

0/5 Hodnocení