Detail služby

Apartmán pro 4 osoby s teráskou jen 50 m od pláže, Valencie- El Perellonet, Španělsko

Španělsko
El Perellonet, Valencie
Ubytování

Apartmán s výhledem na přístav pro 4-6 osob se dvěma koupelnami (2 ložnice a rozkládací gauč v obávacím pokoji). Nachází se jen 50 m od oblíbené pláže El Perellonet na hranici přímořského španělského městečka El Perelló. Písečné pláž je součástí „Pobřeží pomerančového květu“. Svůj název nenese pouhou náhodou, na pomeranče a mandarinky zde totiž narazíte na každém kroku.

Pláž je písečná s pozvolným vtupem do moře, ideální pro děti. Můžete zde pozorovat i delfíny ve volné přírodě, plameňáky a mnoho dalších druhů ptáků. Rýžová pole najdete téměř za domem jen pár metrů. Pokud se vydáte kousek do vnitrození, čekají vás pohádkové laguny a vodopády s křišťálovou vodou a krásná příroda.

Na své si přijdou i milovníci vodních sportů, a to po celý rok. Surfařskou školu najdete ve stejné budově apartmánu či další hned vedle v ulici. Půjčit si můžete pouze vybavení, či si objednat lekci s instruktorem (surf, paddle, kayak, e-foil, lodě, jetski,...). Půjčují také jízdní kola.

Dopravíte se k nám snadno z letiště Valencie VLC (taxi nebo MHD). Město Valencie je taktéž dostupné pohodlně MHD. V okolí najdete spoustu restaurací, barů, obchody, kino, lékaře i lokální trhy nejen se zeleninou a ovocem, které se zde pěstují. A věděli jste, že národní španělský pokrm paella pochází právě odsud? Nikde jinde lepší neochutnáte :-). Těšíme se na vás. Rezervovat můžete na telefonním čísle +34652030840

762 Zobrazení

0/5 Hodnocení